V létě roku 2016 jsme začali uvažovat o tom, že si pořídíme mobilní dům. Poté, co jsme shlédli některé použité mobilheimy dovezené do Čech z ciziny, jsme se rozhodli, že jiná možnost než nový mobilní dům pro nás neexistuje. A tak začalo hledání na internetu. Po nějaké době a neúspěšném hledání jsme si teprve důkladně prostudovali webové stránky mobilnidomky.cz, které jsme v první vlně našeho hledání spíše jen minuli. Tato nabídka v Česku vyrobených mobilních domků dle českých norem nás rychle přesvědčovala o tom, že toto bude pro nás to pravé. Kontakt s panem Žáčkem (jak telefonický, tak později i osobní) nás v tom ještě utvrdil. Byli jsme překvapeni, že někdo tak slušný a seriózní, s kým není problém se na čemkoliv domluvit, vůbec existuje. V jeho pražské provozovně jsme si prohlédli ukázkový mobilní domek, který se nám ihned zalíbil. Společně jsme pak navrhli, jak by mohl náš domek vypadat. Dozvěděli jsme se také přibližnou cenu, která zahrnovala i úpravy, které jsme v našem domku chtěli mít. V prosinci téhož roku jsme definitivně uzavřeli smlouvu a těšili se na náš nový domeček. Mezitím jsme se snažili dořešit vše potřebné pro získání povolení k umístění domku. Stavební úřad, pod který spadáme, měl mnoho požadavků a nebýt týmu pana Žáčka, tak by se nám je nikdy nepodařilo splnit.

Zhruba rok poté, co jsme se pro mobilní bydlení rozhodli, nám byl domek přivezen a usazen na místo, které jsme pro něj připravili. Během několika dní byly dokončeny poslední úpravy a my jsme se mohli začít zabydlovat. Na podzim se nám také podařilo dokončit i připojení na všechny inženýrské sítě, takže na zimu jsme byli plně připraveni.

Domek užíváme už několik měsíců a splňuje všechna naše očekávání. I v mrazech ho bez problémů lehce vytopíme a neocenitelnou drobností je také malá „půdička“ nad koupelnou, která kromě možnosti občasného přespání nabízí i neocenitelný úložný prostor.

Moc děkujeme panu Žáčkovi a všem lidem v jeho týmu a jsme opravdu moc rádi, že jsme si vybrali právě je.

Naše další reference

  • Zhotovení domku 6x9m – reference Mobilní Domky

    Přejít do detailu reference

  • Recenze na domek 4×9 De Luxe (Českobudějovicko)

    Přejít do detailu reference

  • RECENZE – CELOROČNÍ DOMEK 4X10 DE LUXE

    Přejít do detailu reference

Zavolejte nám nebo nám napište